NOVINKY

arr3NOVINKA - přípravky Poliboy na ošetřování kůže otestovány u AZL OtrokovicePoliboy Péče o kožené výrobky ETC vám nabízí kvalitní ošetřující prostředky Poliboy pro vaše kožené...

KONTAKTY

ETC European Trade Center, s.r.o.
U Továren 999/31
102 00 Praha 10
tel: +420 283 880 937
fax: +420 283 880 937
etc-trade@volny.cz
www.etc-trade.cz
www.etc-poliboy.cz

NOVINKA - přípravky Poliboy na ošetřování kůže otestovány u AZL Otrokovice

Poliboy Péče o kožené výrobky

ETC vám nabízí kvalitní ošetřující prostředky Poliboy pro vaše kožené sedací soupravy: 

ČISTIČ NA KŮŽI 375 ml sprej

Na čištění všech druhů kožených materiálu např. hladké i broušené kůže, koženky i smíšených materiálu (kůže+textil) jako je nábytek, tašky a kabelky, sportovní a trekingová obuv, oblečení na motocykly, jezdecké potřeby. Čistí velké plochy a odstraňuje skvrny, nádherně osvěžuje, pro všechny barvy, obsahuje pečující složky.

Test k nahlédnutí: Test_-_Cistic_na_kuzi.pdf

 

INTENZIVNÍ PÉČE O KŮŽI 375 ml sprej

Na šetrné čištění a péči o všechny hladké a lisováním vzorované kůže ve všech barvách, např. kožený nábytek, oblečení, boty, kabelky, sedla, oblečení na motocykly. I na koženku a lakovanou kůži. Ideální na velké kožené plochy, nádherně osvěžuje barvy, vyživuje, udržuje kůži odolnou a přirozeně poddajnou. Impregnuje - chrání před vlhkostí a skvrnami.

Test k nahlédnutí: Test_-_Pece_o_hl._kuzi.pdf

 

VLHČENÉ UTĚRKY NA HLADKOU KŮŽI 20 ks/bal

Na rychlé a šetrné čištění a péči o hladké kůže např. nábytek, kufry, kabelky, oblečení, autosedačky a oblečení na motocykly. Vhodné i na koženku a lakovanou kůži. Praktické na doma i na cesty. S hodnotným carnauba voskem - vyživuje, udržuje odolnost a přirozenou poddajnost kůže. Impregnuje - chrání před vlhkostí a skvrnami.

Test k nahlédnutí: Test_-_Uterky_na_kuzi.pdf

 

ETC nechala kvalitu těchto prostředků otestovat u autorizované zkušební laboratoře AZL Otrokovice, s.r.o.

Testovány byly všechny tři výrobky na vliv na stálobarevnost usně. Výsledek testu potvrdil kvalitu přípravků Poliboy, protože u všech testovaných přípravků bylo zjištěno, že zásadně neovlivňují stálobarevnost usní.