NOVINKY

arr3NOVINKA - přípravky Poliboy na ošetřování kůže otestovány u AZL OtrokovicePoliboy Péče o kožené výrobky ETC vám nabízí kvalitní ošetřující prostředky Poliboy pro vaše kožené...

KONTAKTY

ETC European Trade Center, s.r.o.
U Továren 999/31
102 00 Praha 10
tel: +420 283 880 937
fax: +420 283 880 937
etc-trade@volny.cz
www.etc-trade.cz
www.etc-poliboy.cz

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY » O portálu etc-velkoobchod

1. Tento portál slouží jako objednávací platforma pro podnikatele, firmy a obchodníky, kteří mají zájem nakupovat zde nabízené zboží od společnosti ETC European Trade Center, s.r.o.  Tento portál není určen pro zákazníky spotřebitele.

2. Zájemce o koupi (společnosti a živnostníci) předloží prodávajícímu živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku příp. osvědčení o registraci k DPH. Prodávající po schválení sdělí zájemci o koupi přístupové údaje pro vstup do portálu, kde se kupujícímu zobrazí ceny zboží.

3. Po obdržení přihlašovacích údajů může kupující v systému realizovat své objednávky. Objednávky kupujícím odeslané jsou závazné. Kupující obdrží automaticky generovaný email s registrací objednávky. Prodávající během 2 pracovních dnů kupujícímu potvrdí objednávku. Potvrzením objednávky vzniká kupní smlouva.

4. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí  novým občanským zákoníkem. Kupující na tomto portále nejsou spotřebitelé ve smyslu § 419 NOZ a tudíž se nepoužijí  ustanovení o závazcích ze smluv uzavíraných spotřebitelem § 1810 a násl. NOZ.