NOVINKY

arr3NOVINKA - přípravky Poliboy na ošetřování kůže otestovány u AZL OtrokovicePoliboy Péče o kožené výrobky ETC vám nabízí kvalitní ošetřující prostředky Poliboy pro vaše kožené...

KONTAKTY

ETC European Trade Center, s.r.o.
U Továren 999/31
102 00 Praha 10
tel: +420 283 880 937
fax: +420 283 880 937
etc-trade@volny.cz
www.etc-trade.cz
www.etc-poliboy.cz

KVALITA
KVALITA

Kvalitu klade Poliboy na první místo.  Pro své značkové výrobky chce Poliboy jen to nejlepší a proto vybírá například zvlášť kvalitní suroviny pro přípravu prostředků, používá ekologické obaly s oslovujícím moderním designem atd.

Poliboy si klade za cíl jednat v souladu s životním prostředím a snaží se sjednotit ekologické a ekonomické požadavky na výrobky.  Vybrané výrobky byly podrobeny testům kvality a získaly následující osvědčení a certifikáty:

Přípravky na ošetřování kůže testovány u AZL Otrokovice

Přípravky na ošetřování koženého nábytku Čistič na kůži, Intenzívní péče o hladkou kůži a Utěrky na hladkou kůži byly testovány v AZL Otrokovice. AZL Otrokovice je akreditovaná zkušební laboratoř, která se zaměřuje na zkoušení usní, kožešin, textilu, poromerů, koženek, vláknitých materiálů a výrobků z nich.

Utěrky na parkety a laminát uspěly ve spotřebitelském testu Stiftung Warentest

Německá nadace Stiftung  Warentest, zabývající se spotřebitelskými testy, zveřejnila v srpnu 2009 test na téma vlhčené utěrky, kde Utěrky na parkety a laminát od značky Poliboy získaly ohodnocení dobré GUT (2,3). Jako obzvlášť dobré byly vyhodnoceny schopnost odstraňovat špínu a výsledný efekt čisté podlahy bez šmouh.

Zertifikát TÜV SÜD získaly Utěrky na ploché obrazovky

Kvalita dalších výrobků z řady vlhčených utěrek byla potvrzena nezávislými zkušebními institucemi. Vlhčené utěrky Staubmeister na ploché obrazovky obdržely v roce 2007 certifikát TÜV SÜD.  Utěrky jsou vhodné na čištění TFT-, LCD a plazmových obrazovek a displejů. Jsou vhodné na obrazovky, monitory, displeje u kamer, telefonů a MP3 přehrávačů.

Všechny vlhčené utěrky Poliboy byly dermatologicky testovány a testovány na alergie

Aby byly vyloučeny možné podráždění pokožky a alergické reakce, byly všechny vlhčené utěrky Poliboy otestovány institutem Dermatest GmbH v německé Münsteru. Všechny utěrky prošly dermatologicko-alergickým testem a dosáhly výsledku velmi dobré (sehr gut). Výrobky proto mohou být označovány jako „dermatologicky testované“ a „ testované na alergie“.

Všechny přípravky Bio získaly certifikát ECO-Control

Všechny výrobky Poliboy Bio (Bio Čistič na nábytek, Bio Péče o parkety, Bio Péče o laminát) jsou certifikovány nezávislým institutem ECO-Control.  ECO-Control je německá inspekční a certifikační instituce pro ekologické výrobky a systémy zajišťování kvality v oblasti non-food výrobků v souladu s předepsanými standarty.